Joninės Trakuose su dviračiu 2012

2012-04-05

Joninių šventė kviečia žmogų sugrįžti į gamtos glėbį, pakelti akis į Saulę, kuri nuo tos dienos, paklusdama Rėdos dėsniui pasuka savo karietą rudeniop. Daugelis Joninių ritualinių apeigų senovėje būdavo atliekama prie vandens ir su vandeniu, siekiant grožio ir sveikatos. Todėl kviečiame sveikai ir linksmai sutikti šią šventę Trakų ežerų karalijoje su dviračiu draugų kompanijoje.

Išmėgink naujai sužymėtus dviračių maršrutus po Trakų apylinkes. Aplankyk nuostabaus grožio kampelius bei turistų lankomus objektus vienu kartu. Prašyk informaciniuose centruose žemėlapio su maršrutais bei apyrankės leisiančios naudotis specialiais Joninių dienos pasiūlymais (specialūs pasiūlymai apačioje).

Кodėl turėčiau atvykti į Trakus per Jonines

v  Lietuvos valstybingumo lopšys Trakai
v  Trakų istorinis nacionalinis parkas su vaizdingomis kalvomis ir ežerais
v  Tautinių mažumų kulinarinis paveldas (kibinai, šimtalapis)
v  Sužymėti naujausi įvairaus sudėtingumo ir atstumo dviračių maršrutai
v  Jokių įsipareigojimų, dalyvavimo mokesčių
v  Nemokamos ekskursijos su gidu (registracija sustabdyta, grupės užpildytos!)
v  Daug poilsio ir pramogų erdvių išrankiems
v  Specialūs pramogų, maitinimo pasiūlymai dviratininkams

Nemokamas žemėlapis su dviračio maršrutais: parsisiųsti
Renginio metu bus jisai bus dalinamas nemokamai informaciniuose centruose.

Jonines Trakuose su dviraciu 2012

Programa

10:00–15:00 informacinių centrų darbo laikas (Trakų turizmo informacijos centre, TONY RESORT poilsio ir pramogų parkas Anupriškėse, TRASALIS TRAKAI RESORT&SPA registratūrose)
12:00 ir 17:00 dvi nemokamos ekskursijos-žygiai su gidu pagal išankstinę registraciją. Starto vieta: Trakų pusiasalio pilies kiemas (registracija sustabdyta, grupės užpildytos!)
10:00–19:00 specialios kibinų kainos Senojoje Kibininėje (žiūrėti apačioje į specialų pasiūlymą)
11:00–19:00 aktyvaus poilsio ir pramogų specialūs pasiūlymai įvairiose Trakų bei jų apylinkių vietose (žiūrėti apačioje į specialius pasiūlymus)

Informaciniai centrai

Trakų turizmo informacijos centras, Vytauto g. 69, Trakai, tel.: 8 528 51934
Tony Resort poilsio ir pramogų parko lipynių kasa, Anupriškių k., Trakų raj, tel.: 8 700 39 892
Trasalis Trakai Resort&Spa viešbučio registratūra, Gedimino g. 26, Trakai, tel.: 8 528 51588

Jonines Trakuose su dviraciu 2012

Nemokamos ekskursijos su gidu Joninių proga

Registracija sustabdyta, grupės užpildytos!

Du pažintiniai dviračių ekskursijos-žygiai atgaivins sielą gamtos grožiu ir padės pajusti priešistorinių laikų dvasią šioje Kęstutaičių tėvonijoje.

Devynių kalvų žygis

Pervažiavus Geležinį Karaimų tiltą, viena po kitos lyg banguodamos pradeda kilti viena už kitą žavingesnės kalvos. Kiekviena jų turi savo žavesį, savo paslaptį, savo istoriją. Devynios kalvos, devynios mįslės, devyni kilometrai nuotykių ir fantastiškų reginių.

Daugiau apie tai: skaityti
Registruotis čia!: sustabdyta

Varnikų žygis

Prie Skaisčio ežero iš pietinės pusės glaudžiasi senas, pelkėtas, įvairiausias retų augalų ir gyvūnų rūšis saugantis Varnikų miškas. Tačiau ši kelionė įdomi ne tik dėl nuostabios gamtos. Archeologai čia yra aptikę pirmųjų akmens amžiaus ir senojo geležies amžiaus žmogaus pėdsakų, rodančių, kad šios vietos gyvenamos jau nuo seniausių laikų. Žygio metu bandysime pajusti ir pamatyti knygose neaprašytą šių vietų istoriją.

Daugiau apie tai: skaityti
Registruotis čia!: sustabdyta

Jonines Trakuose su dviraciu 2012

Specialūs Joninių dienos pasiūlymai dviratininkams

 Specialus pasiūlymas dviratininkams ieškantiems nuotykių Lietuvos gamtoje. Ypatingai detaliu žemėlapiu bus lengva naviguoti bet kokiame miške. Su šiuo atspariu vandeniui ir smūgiams GPS imtuvu surasite bei sukūrsite savo įdomiausius maršrutus po Lietuvos bekelę. Joninių proga bus įkeltos Trakų lankomiausių objektų koordinatės.

Pasiūlymas .pdf formatu: parsisiųsti

Galioja iki 2012 06 23

www.gps.lt 

 

Speciali kaina*
  Ekskursija " Nepažinti Trakai " trunka vieną valandą, išplaukimas nuo Trakų salos pilies prieplaukos nurodytais laikais, kainos:
suaugusiem - 20lt
vaikam iki 12 metų - 10 lt
vaikam iki 3 metų nemokamai

Tikslūs plaukimo laikai tel.: 8-600-89055 arba 8-684-28079

www.baltis.lt

 Nuolaida -50 proc. *

Kibinas yra mėgstamiausias, plačiausiai paplitęs ir labiausiai Lietuvoje mėgstamas karaimų patiekalas. Patys karaimai jį vadina "kybyn". Tradiciškų pusmėnulio formos sviestinės tešlos pyragėlių siūlome užsukti paragauti į lankomiausią Trakuose restoraną "Senoji Kibininė".

Speciali kaina -
kibinas su kiauliena tik 3 Lt.

www.kibinas.lt

Speciali kaina*

Tai natūralus adrenalino šaltinis tarp medžių, kuris suteiks jėgų antplūdį ir pasitikėjimo savimi. Po greito nusileidimo “žmogaus-voro„ trasa abejingų šiai pramogai nelieka. Nesuklysime teigdami, kad būtent laipynės išgarsino “TonyResort„ pramogų ir poilsio parką.

Standartinis lipynių kainynas: parsisiųsti

Speciali kaina suaugusiems - 29 Lt.

www.tonyresort.lt

Speciali kaina*

„Trasalis - Trakai Resort & SPA“ vandens pramogos su pirčių kompleksu gali Jums pasiūlyti daug laisvalaikio ir atsipalaidavimo būdų - sūkurines vonias, vandens kaskadas, raitytą ir vingiuotą baseiną, sudarantį sraunią vandens tėkmę, jūros bangas, „Aqua“ barą, pirčių mėgėjus palepinti sauna, garine, turkiška ir rusiška pirtimis. Skrydžio polėkį pajusite čiuoždami 13, 30 ir 70 metrų ilgio vandens nusileidimo kalneliais.

Standartinės kainos: parsisiųsti

Speciali kaina suaugusiems - 15 Lt.

www.trasalis.lt

Speciali kaina*

* - speciali kaina arba nuolaida galioja tik birželio 23 dieną visiems dviratininkams parodžiusiems renginio apyrankę. Pastarąją nemokamai bus galima gauti renginio informaciniuose centruose, kurių darbo laikai nurodyti bendrojoje programoje.

Praleiskime puikiai laiką kartu ir parsivežkime daug įspūdžių!

Kalendorius

« Gruodžio 2020  »
PirAntTreKetPenŠešSek
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Naudinga žinoti

Trakai    turistus  pasitinka  kasmet  gražėjančiu  įvaizdžiu,  svetingumu,  atvirumu  pasauliui  ir
žmonėms. Daugiau